Product Details
Additional information
| Weight | 3.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 20 cm |
| Installation Method | self-contained |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | ce |
| Is Dimmable | No |
| High-concerned chemical | None |
| Power Source | AC |
| Body Material | Wood |
| Is Smart Device | No |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Light Source | LED bulbs |
| Style | Japan Style |
| Use | Daily Lighting |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Item Type | Wall Lamps |
| Warranty | 2-year |
| Number of light sources | 1 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer, Study |
| Material | Marble |
| Shade Direction | Down |
| is_customized | Yes |
| Shade Type | Shadeless |
| Model Number | B3006 |
| Technics | Painted |
| Base Type | Wedge |
| Color | MULTI |
| Features | Circular Stone ;amp |








Reviews